baby baby

Posted on Monday 21 November 2005

Het lijkt de laatste tijd wel bloemkolentijd.. langs alle kanten worden we bestookt met bolle buiken of het resultaat ervan.
De laatste maanden hebben we al een aantal kleine mensjes mogen verwelkomen, zowel in de vriendenkring als op het werk en er lijkt voorlopig geen einde aan te komen…
Gisteren heeft Jorunn (dochtertje van Nele en Yves) van zich laten horen, eerst was het een aantal dagen vals alarm, maar uiteindelijk is het een zondagskindje geworden, 20 november 2005.
Op het werk zijn we ook in volle verwachting, een toekomstige jonge moeder wiens buikje zienderogen aan het uitdijen is en waar je niet langs kan kijken, een jonge vader die de zwangerschapskuren van zijn vriendin mee naar het werk brengt en sinds vorige week hebben we ook een opa in ons midden 😉
Het is niet afgesproken, maar de eerste is gepland voor half januari en de tweede voor begin februari, het worden nog drukke tijden, maar de toekomstige ouders van onze afdeling (we zitten met een hoop vrijgezellen) kunnen er maar van leren. Dat je bijvoorbeeld al onthaal moet zoeken voor je toekomstige spruit als hij/zij 4 maanden in het buikje zit te groeien, vòòr de geboorte dus, of dat er wachtlijsten van een aantal jaren zijn. Binnen 2 jaar ga ik een kindje krijgen, mag ik het nu al inschrijven in deze creche? Waar gaan we naartoe.. 🙁
De gemiddelde leeftijd van de nieuwe generatie van onze afdeling is 3 à 4 jaar… jonge ouders allemaal. Pitlord en ik gaan er een nieuwe hobby van maken: geboortelijsten en babybezoeken. 😀

No comments have been added to this post yet.

Leave a comment
Information for comment users
Line and paragraph breaks are implemented automatically. Your e-mail address is never displayed. Please consider what you're posting.

Use the buttons below to customise your comment.


RSS feed for comments on this post | TrackBack URI